Zuhair Murad Gelinlikleri

  • 16 Haziran 2018
  • 865 kez görüntülendi.
Zuhair Murad Gelinlikleri

Zuhair Murad Gelinlikleri

Gelinlik modasının en zevkli isimlerinden biri olan Zuhair Murad gelinlik modelleribu yılda genç kızların tercihlerinde ilk sırayı alacağa benziyor. Sizlere Zuhair Murad gelinlik modellerini iki ana başlık altında anlatacağım. İlkbahar-yaz ve sonbahar-kış koleksiyonu olarak açıklayacağım.

Zuhair Murad ilkbahar-yaz gelinlik koleksiyonu

Bu koleksiyonda Zuhair Murad yazın sıcaklığını gelinliklere yansıtmış olarak karşımıza çıkıyor. Her isteğe ve her tarza hitap eden gelinlik modellerini karşımıza çıkaran Zuhair Murad gelinlik modellerinde her kesimden gelin adayına hitap etmektedir. Genellikle Türkiye’de yaz düğünü popülerdir. Bu yüzden Zuhair Murad’ın ilkbahar-yaz koleksiyonu çok tutulmaktadır.

Zuhair Murad sonbahar-kış gelinlik koleksiyonu

İlkbahar-yaz koleksiyonu gibi bu koleksiyonda da Zuhair Murad her isteğe ve her tarza hitap eden gelinliklerle karşımıza çıkıyor. Moda da dünyada adını kanıtlamış bir isim olarak Zuhair Murad bu koleksiyonlarında da yine profesyonelliği şıklıkla çok güzel bir şekilde buluşturup ne kadar iyi işler yapabileceği konusunda kendi koyduğu sınırlar çerçevesinde çok güzel işlerin altına imza atmaktadır. Sadelik isteyen gelin adayları için sadelik ve şıklığın ön planda olduğu gelinliklerin yanında daha gösterişli modellere de koleksiyonunda yer vermektedir. Zuhair Murad gelinlik modelleri her geline hitap eden modellerle yine ön planda yer almaktadır.

Yaz düğünü yapacak gelin adayları için ilkbahar koleksiyonu kış düğünü yapacaklar için ise kış koleksiyonuna bünyesinde yer veren Zuhair Murad adı bünyesinde bulunan gelinliklerin çeşitliliği ve şıklığıyla bir dünya markası olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ