Zayıf Gösteren Bikini Modelleri

  • 09 Haziran 2018
  • 740 kez görüntülendi.
Zayıf Gösteren Bikini Modelleri

Zayıf Gösteren Bikini Modelleri

Plaja gittiğinizde de daha ince görünebilirsiniz. Elbette bunun için yapmanız gereken ilk şey de seçtiğiniz bikini modelinde zayıf gösteren bir tasarımı kullanmaktır. Sizi zayıf gösteren bikini modelleri kullanmanız gerekiyorsa öncelikle seçiminizi yüksek bel bikini tasarımlarından yana yapmanız gerekir.

Özellikle basen ve bel bölgesini kapattığı için hem şık hem de zayıf gösteren yüksek bel tasarımlar son zamanlarda da bayanlar arasında beğeni gören modellerdir. Bu tarz modellerde kullanacağınız üst parça için hafif kalın askılı modelleri ya da sporcu üstleri tercih edebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta tasarımda kullanılan renk ve desenlerdir. Eğer çok karışık desenli bir model tercih ederseniz daha kilolu da görünebilirsiniz. Bu nedenle tek renk ve puantiyeli modeller en ideal seçenekler olacaktır.

Zayıf gösteren bikini modelleri için tercih edebileceğiniz bir başka model de etekli bikiniler olacaktır. Etek kısmı hem hareketli hem de şort alt ile tamamlanan bu modeller basenlerinizin daha ince görünmesinde etkili olacaktır. Seçiminizde kullanacağınız tasarım için fırfırlı etekler yerine düz etekleri tercih ederseniz daha şık bir görüntü de kazanabilirsiniz. Zayıf gösteren bikini modelleri için kullanabileceğiniz bir başka model ise drapeli tasarımlar olabilir. Drapeli tasarımlar doğal bir görüntü sağlarken aynı zamanda fazlalıkları gizlemek için de son derece ideal olabilir. Renk renk, çeşit çeşit hazırlanan bikini modellerinde uygun seçimler yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ