Zarif ve Sade Gelinlik Modelleri

  • 15 Haziran 2018
  • 1.501 kez görüntülendi.
Zarif ve Sade Gelinlik Modelleri

Zarif ve Sade Gelinlik Modelleri

Evliliğe giden o yolda evlenmek isteyen çifteleri çok zorlu basamaklar beklemektedir. Önce aileler tanıştırılır sonra kız isteme töreni düzenlenir gelin evinde damadın en heyecanlı be stresli olduğu anlardan biridir. Çünkü kendini sevdiği insanın ailesine beğendirmek için büyük çaba harcar ve art arda gelen soruları tek tek büyük sabırlılık ile cevaplar. Nasıl ki kız isteme erkekler için çok zorlu bir gün ise düğün gececide gelin adayları için en zor ve en heyecanlı günüdür.

Düğün öncesi hazırlık ise hepsinden daha zordur. Bütün yakın akrabalarım arkadaşların tanıdıkların olacağı o özel günde giydiği gelinlik ile herksin beğenisin kazanmak isteyen gelin adaylarımız giyeceği gelinliği seçmek için oldukça fazla uğraşır. Herşeyin en mükemmelini isteyen gelin adayları gelinlik konusun da daha da fazla hassastır.

Dantel İşlemeler Ön Planda

Düğün törenlerinde çok abartılı olmak istemeyen gelin adaylarının en çok tercih ettiği gelinlik modeli zarif ve sade gelinlik modelleridir. Bu gelinlik modelleri arasında size ilk başta önereceğimiz gelinlik dantel işlemeler ile süslenen modellerdir bu model sayesinde düğün gecenizde gayet şık ve zarif olabilirsiniz. Hanımlar tarafından en çok ilgi gören gelinliklerin başında gelir. Özellikle göğüs bölgesinde ki dantel işlemeler ile daha zarif bir hal alan gelinlik 900 TL ile 4500 TL arasında satılmaktadır.

Değişken fiyatları olan, Sade ve zarif gelinlik modelleri arasında fazla  basenleri gizleyen bütün dikkatleri bel bölgesine çeken A kesim gelinlik modelleri hanımlarımızın vazgeçilmezleri arasında. Bu gelinlik modelinin satışa sunulduğa fiyat aralığı ise 400 TL ile 4000 TL arasıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ