Yeni Sezon Nişanlık Modelleri

  • 07 Eylül 2018
  • 1.248 kez görüntülendi.

Her kadının hayalidir evlenmek. Bunun hayaliyle büyür çoğu kadın. Bu günün hayalini kurup her şeyin nasıl olması gerektiğini aklındadır. Tabi evliliğin ilk adımı düğünden önce nişandır. Nişanlı olmak evliliğe giden yoldur tabi önce nişanlanmak gerekir. Her kadın nişan yerine göre nişan kıyafetini seçmelidir. Nişanlarda genellikle düğüne göndermeler yapılır son dönemlerde nişanlarda genellikle sade modeller tercih edilmesini yanı sıra kabarık modellerde yine yerini korumaktadır.

Prensesler gibi olmak isteyen gelin adayları genellikle renk renk çeşit çeşit modellerde nişanlık tercih edebilirler. Bunun yanı sıra düz elbiselerde son dönemlerde oldukça rağbet görür. Özellikle küçük veya aile arasında yapılan nişanlarda tercih edilen nişanlık modelleridir.

Bunların yanında kabarık nişanlık giymek istemeyen gelin adayları bunların yerine şu modelleri tercih edebilirler:
Balık model nişanlıklar: Bu nişanlıklar dize kadar vücudu sarar ve dizden sonra genişleyerek devam eder. Yürümesi biraz zor bir nişanlık modelidir.
Yarım balık model nişanlık: Bu nişanlık modeli kalçaya kadar vücudu sarar ve daha sonra genişleyerek devam eder. Yürümesi balık model nişanlığa göre daha kolaydır.
Kabarık model nişanlıklar: Bu nişanlık modeli belden sonra genişleyerek devam eder prenses model nişanlık olaraktan bilinir. Nişanında prensesler gibi olmak isteyen gelin adayları için vazgeçilmezdir.
Kısa nişanlık modeli: Bu nişanlık modelini de genellikle küçük parti türü veya aile içinde bir nişan organizasyonunda tercih edilir. Genellikle kısa boylu kadınlar tercih eder uzun boylu kadınlar ise genellikle boylarını daha uzun göstermek için kullanır. Bu yüzden küçük organizasyonların en çok kullanılan kıyafetlerindendir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ