Straplez Gelinlik Modelleri

  • 04 Haziran 2018
  • 1.781 kez görüntülendi.
Straplez Gelinlik Modelleri

Heyecanlı bir bekleyişin ardından gelen muhteşem düğün günü ve gelinlik seçimi. Gelin adaylarının tercihleri arasında yer alan straplez gelinlik modelleri düğünlerinde seksi ve cesur görünmek isteyen gelin adaylarının ilk tercihleri arasında yer alır. Özellikle üst bedeniniz kısa ise ve belinizin daha ince görünmesini istiyorsanız bu modeller sizi oldukça gösterişli ve etkileyici görünmenize yardımcı olacaktır.

Değişik model ve uzunluklarda olan bu modeller, uzun kuyruklu ve etek kısımlarında işlenen üç boyutlu dantel detayları ile prenseslerden bir farkınız olmayacaktır. Daha çok ince ve zarif yapılı bir bedene sahip olan gelin adaylarımıza önerdiğimiz bu gelinlikler; armut ve kum saati vücut tipine sahip olan gelin adayları için de son derece uygundur. Eğer üst bölgeniz küçükse destekleyici iç çamaşırlarla gelinliği desteklemeniz gerekmektedir aksi halde sönük bir durum oluşturabilir. 

Straplez gelinlik modelleri genel olarak kabarık eteklerden oluşmaktadır. Çekiciliğinizin zarafetle buluşmasını istiyorsanız bu modelde bütün dikkatleri üzerinizde olacağından emin olabilirsiniz. Taşlı straplez gelinlik modellerinde taş ve dantel işlemelerle oluşturulan değişik süslemeler gelinliklerin çok daha gösterişli olmasını sağlamış ve bütün olarak şık bir görüntü oluşturmanıza yardımcı olan detaylarla süslenmiş durumda.  Kumsal veya kır düğünü konsepti düşünüyorsanız mutlaka mini straplez modellerine de bakmanızı öneriyoruz. 

Ayrıca üst bedeni kısa olan gelin adaylarına kalp yaka straplez model olan gelinlik modelini önerebiliriz. Yaka kısmı oldukça açık olduğundan dolayı mücevher seçiminizde özgür olabilirsiniz. İsterseniz gelin seti takarak ışıldayabilir veya saçlarınızı omuz hizanızda kıvır kıvır bırakarak sadece küpe kullanarak parlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ