Kabarık Gelinlik Modelleri

  • 05 Haziran 2018
  • 1.870 kez görüntülendi.
Kabarık Gelinlik Modelleri

Her gelinin hayal ettiği kıyafetlerden bir tanesi de kabarık bir gelinliktir. Bu sese kulak veren tasarımcılar da her yıl farklı kesimleri ve modelleri içeren 2018 kabarık gelinlik modelleri ile yeni koleksiyonlar sunuyor. Prenses gelinlik olarak ya da a kesim gelinlik olarak bulabileceğiniz modeller tasarımları ile hem şık hem de göz alıcı bir şıklığa sahip. Tamamı şifon tül kaplama olan modeller kabarık olarak en sevilen tasarımlarından bir tanesi.

Bu tarz modellerde önü drapelerle hareketlendirilmiş, işlemesiz ve eteği çok kabarık bir model kullanabileceğiniz gibi etek uçları işlemeli, kabarık etekli bir model de tercih edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz modeli deneyerek üzerinizde nasıl durduğunu görmeniz dana net seçim yapmanızı da sağlayacaktır.


2018 Kabarık gelinlik modelleri için kullanılan kalıplar her beden tipi için uygun kıyafetler bulunmasını da kolaylaştırıyor. Eğer kilolu bir bayansanız elbette kusurlu bölgelerin kapanmasını isteyeceksiniz. Bu durumda a kesim modeller kullanarak, kolları ve etekleri işlemeli tasarımlardan yararlanabilirsiniz. Eğer daha uzun görünmek istiyorsanız kabarık modeller yerine daha uzun ve akıcı kumaşlar da tercih edebilirsiniz. Şifon tül kaplama modeller yerine saten ve tül kaplama kabarık modeller de tercih edebilirsiniz. Bu sayede daha uzun boylu görünebilirsiniz.
Tercih edebileceğiniz gelinlik modellerini vücut şeklinize göre tercih etmeyi unutmamanız gerekir. kabarık modelleri kapatıcı özelliğe sahiptir ancak yanlış bir seçim sizi daha şişman hale de getirebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ