Dekoltesiz Gelinlik Modelleri

  • 10 Temmuz 2018
  • 3.963 kez görüntülendi.
Dekoltesiz Gelinlik Modelleri

Gelinlik küçük yaşlarda kız çocuklarının bile hayallerini süsleyen bir kıyafettir. Hayatın en özel günlerinden olan düğün günlerinde her şeyin kusursuz olması istenir. Buna gelinlik de dâhildir. Bu sebeple de düğünden çok önce gelinlik modelleri arasında tercih yapılır. Gelinlikler kişisel zevklere ve tercihlere göre pek çok seçeneğe sahiptir. Tesettür giyimi benimsemiş ve fazla açık sevmeyen hanımlar için ise pek çok dekoltesiz gelinlik modelleri bulunmaktadır. Yazımızda bu modeller hakkında size ipuçları ve tavsiyeler vereceğiz.

Gelin Adaylarına Tavsiyeler
Dekoltesiz modellerde en çok kabarık gelinlikler tercih edilmektedir. Dökümlü ve vücut hatlarını çok ortaya çıkarmayan gelinlik modelleri sıklıkla tercih edilmektedir. Straplez ve askılı modeller dekoltesiz gelinlik modelleri isteyenler için uygun olmayacaktır. Daha çok yakalı modeller tercih edilir. Ayrıca vintage gelinlik modelleri de dekolte tercih etmeyen bayanların alternatifleri arasında yer alıyor.

En Güzel Gelinlik Modelleri Gelinlik üzerinde dikkat çeken detaylara bakacak olursak ilk olarak örgüler, işlemeler, süsleme ve danteller dikkat çekiyor. Boyundan göğse kadar, kollarda, etek kısmında ve duvaklarda kullanılan süslemeler gelinliği daha gösterişli kılıyor. Detaylarda Osmanlı motifleri, geleneksel ve otantik işlemeler hemen her kıyafette olduğu gibi gelinliklerde de kendisini gösteriyor.
Gelinlik seçimlerinde dekolteden yana olmayan bayanlar için çok farklı model ve tasarımda gelinlik bulmak mümkündür. Verdiğimiz bilgi ve tavsiyeler ışığında siz de dekoltesiz gelinlikler arasından tercihinizi daha kolay yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ