Dantelli Abiye Elbise Modelleri

  • 12 Temmuz 2018
  • 1.289 kez görüntülendi.

Bayanların özel gecelerde düğünlerde davetlerde özellikle de tercih ettiği giysilerden biri de abiyelerdir. Abiyeler zevklere görev kullanılacak yere göre en sevilen renklere göre tercih edilir. Bir abiye gösteren en önemli şey ise modelidir uzun abiye modeli kısa abiye modeli balık modeli bir kaç model arasındadır. Dantelli abiye modeli vardır. En şık ve zarif olanıdır. Çünkü dantel ne ile kullanılırsa kullanılsın her zaman kullanıldığı şeye her zaman zerafet ve şıklık katar.

Bu abiye elbise modelleri için de geçerlidir dantelli abiye modelleri ile gecenin davetin ya da gittiğiniz her neresi ise gecenin şıkı şıkı olmayı başarabilirsiniz. Dantelli abiye modellerinde modern danteller kullanılırsa şık ve hoş bir görüntü elde edilebilir yalnız demode ve eskide kalmış danteller tercih edilmemeli. Çünkü bu sizin gecenin en rüküş hanımı yapabilir. Bunun için abiyelerde kullanılacak dantel ingiliz danteli dediğimiz küçük motiflerle süslenmiş aynı zamanda zerafet timsali gibi duran dantel modeli olmalıdır. Bu dantel modeli günümüzde gelinliklere de çok tercih edilmektedir.

Dantelli abiye modelleri uygun takı aksesuar ile kombinlenirse aynı zamanda yine uygun makyaj ile tamamlanırsa çok şık ve zarif bir görüntü elde edilir. Dantelli abiye modellerinde şıklığı yakalamanın önemli noktalarından biri de abiyenin uzun gerekirse alt tarafının balık olmasıdır. Hatlarınızı daha fazla ortaya çıkaracağı için aynı zamanda hatlarınızı saran bir abiye modeli her zaman için daha şık duracaktır. Uzun ve yaka detaylarında dantel olan bir abiye tercih ederseniz saçlarınızı topuz yaptırmanız daha hoş bir görüntü yakalamanıza sebep olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ