Bindallı Modelleri

  • 13 Temmuz 2018
  • 851 kez görüntülendi.

Mutlu bir ev kurmaya karar verdikten sonra, kelimeler ve katılım aşamaları geçtikten sonra sona doğru yaklaşıyoruz. Düğün gününden birkaç gün önce yapılan geleneksel kına geceleri, her genç kızın babasının evinin son gecesi olarak bilinir ve özel bir yere sahiptir. Kına gecelerinin olmazsa olmazları arasında yer alan ve Türk kına gecesi geleneklerinde ayrı bir yere sahip olan bindalar, her sezon farklı tasarımlarla sizlere sunulmaktadır.
Vivarde BİNDALLI B5 - Sırma İşlemeli Bindallı
Kına gecesinde hiç şüphesiz, gelin tüm ilginç şeyleri adaylar toplayacak. Kına gecesi çağrıldığında, ilk gelen akılların 2018 sezonu için farklı tasarımları vardır. Sınırlı modeller, isteyenler için tamponlar ve bunu isteyenler için düz bağlamaları içerir. Bu tasarımlar arasında gösteriyi seven bayanlar için çekici ve oldukça havalı bindall modelleri bulunurken, tercihlerini tercih eden gelin adayları için oldukça sade ve şık tasarımlar var.

2018 bindallı modelleri

Desenli modellere baktığınızda bir fark görmek mümkün değildir. Birçok bindalı modeli Osmanlı İmparatorluğu’nun dokusunu taşır. Geleneksel modellerin aksine, yalnızca kırmızı ve sarı tonların kullanıldığı tasarımlara farklı renk alternatifleri vardır. Yine, Osmanlı süreçlerinin bulunduğu bu bindalılar daha geniş silahları içermektedir. Yeni sezon bağlayıcılar arasında hem reçineler hem de işleme ve dekorasyon detayları gibi birçok seçenek bulabilirsiniz.

bindallı – Esma Gelinlik

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ