2019 Gelin çiçeği modelleri

  • 03 Ocak 2019
  • 808 kez görüntülendi.

Geçmişten günümüze gelinlerin vazgeçilmez aksesuarı olan gelin çiçekleri zarif ve gülümseyen yüzleriyle 2016 gelin adaylarını bekliyor. Çeşit ve renkleri ile her gelin adayının hayali olan çiçekleri düğün konseptinize göre seçmeniz mümkün. 2019 gelin çiçeği modelleri içinden kır düğünleri için seçebileceğiniz Lavanta, Papatya veya kır çiçeklerinden oluşan bir buketle sade ve zarif bir konsept yakalayarak çiçeğinizle gününüze ve fotoğraflarınıza renk katabilirsiniz.

2019 gelin çiçeği modelleri arasından  günün heyecanına  yakışır şekilde, her zaman popülerliğini koruyan   canlı çiçeklerden bir buket seçebilirsiniz. 2016 trendi olmaya aday şakayık buketlerinden veya diğer canlı çiçek buketi  alternatiflerinden birini seçerek isteğe göre ucuna gelin n telleri ekletebilir nostaljik bir hava yakalayabilirsiniz. Canlı çiçeklere göre daha uygun  fiyatlı olan yapay çiçeklerde, çiçeğinin solmasını istemeyen, bir ömür hatıra olarak saklamak isteyen Gelin adayları  için ideal  bir seçim olabilir. Canlısını aratmayan son derece şık alternatifleri bulunan yapay çiçekler de  canlı çiçeklerde bulabileceğiniz zengin renk alternatifleri bulunuyor .

2019 gelin çiçeği modelleri  arasından seçeceğiniz çiçek buketinin bir benzerinden de  damat adayı için  yaka çiçeği yaptırılabilir. Hayat arkadaşınızın kalbinin üzerine gelecek şekilde takarak sizi temsil eden minik bir buketle konseptinizi tamamlayabilirsiniz. Çiçeğini arkadaşlarına attıktan sonra elim boş kalmasın diyen gelinlerin tercihi ise iki farklı  çiçek buketi almak oluyor. Gelin adaylarının tercihlerine göre biri canlı biri yapay olabilirken kimi zaman da iki bukette aynı çiçekten seçilebiliyor.

2019 Gelin çiçeği modellerinde moda:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ