2019 Dar Kesim Gelinlik Modelleri

  • 03 Ocak 2019
  • 882 kez görüntülendi.

Her genç kızın hayallerini süsleyen gelinliklerde birbirinden farklı ve şık tasarımlar bulunuyor. Modacıların ve tasarımcıların sizlere sunmuş olduğu bu seçenekler arasında en çok dikkat çeken tasarımlar arasında ise dar kesim gelinlikler yer alıyor.
2019 dar kesim gelinlik modelleri’nde de aklınızda bulunan gelinlik tasarımını kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu sene evlenmeyi düşünen gelin adayları için birbirinden şık dar kesim gelinlik modelleri sunuluyor. 2016 dar kesim gelinlik modelleri arasında balık model gelinlikler de bulunuyor. Dar kesim gelinlik modelleri kabarık gelinliklere nazaran daha sakin bir görünüme sahiptir. Böyle olması da daha sade bir gelinlik isteyen kişileri cezp ediyor. Düğününüzde fazla oynamayı düşünmüyorsanız 2016 dar kesim gelinlik modelleri arasında yer alan birçok tasarımı kullanabilirsiniz. Tahmin edebileceğiniz gibi dar kesim gelinlikler sizlerin hareketlerinizi kısıtlayacaktır. Tam olarak kısıtlamasa da kabarık gelinliklerle karşılaştırıldığında rahatlık daha alt seviyelerde görünüyor. Özellikle kır düğünü veya havuz başı düğün yapmayı düşünen gelin adayları 2016 dar kesim gelinlik modelleri arasında yer alan tasarımları rahatlıkla kullanabilirler.
Yeni sezonda en çok dikkat çeken dar kesim gelinlik modeli ise tek omuzlu ve bel kısmı ışıltılı olan gelinlikler oluyor. Dar kesim gelinlikler daha çok romantik ve farklı bir görünüme sahip olmak isteyen gelin adaylarına hitap ediyor. Eğer sizde fiziğinize güveniyorsanız ve rahatlığınızdan taviz verebilecekseniz bu model gelinlikleri kullanabilirsiniz.

2019 Dar Kesim Gelinlik Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ