2018 Nikah Davetiyesi Modelleri

  • 05 Haziran 2018
  • 1.122 kez görüntülendi.
2018 Nikah Davetiyesi Modelleri

Bir düğün için en kolay aşama gibi görülse de davetiye seçimi eşler arasında en zor yapılan seçimlerin başında gelir. Ancak davetiye seçerken ilk dikkat edilmesi gereken konu düğün konseptine uygun davetiye seçebilmektir. Sizde 2018 nikah davetiyesi modelleri ile düğününüze en uygun modeli seçebilirsiniz.

Modern Davetiyeler


Davetlileri birbirinden farklı ve modern davetiyeler ile nikahınıza davet edebilirsiniz. Özellikle son yıllarda sıkça kullanılan modern davetiye modelleri 2018 yılında da tercih ediliyor. Kişilere özel mühürlenmiş bir zarf ile davetiyenizi gönderebilir ve davetlilerinizi özel hissettirebilirsiniz. Mesleğinizin yansıması simgelerin yer aldığı modeller ile de davetlilerinize farklılıklar yaşatabilirsiniz.

Floral Modeller


Sizde düğününüz geçmişten esintiler mi taşısın istiyorsunuz. Vintage düğün yapmak isteyen çiftler için floral model davtiye seçmek hem davetlilere hoş bir jest olacak hem de düğün konsepti ile bir uyum içinde olacaktır.

Mevsimsel Modeller


Düğününüzün yapıldığı mevsimin özelliklerini taşıyan davetiyeler ile yaşadığınız mevsimin güzelliklerini düğününüze taşıyabilirsiniz. İlkbahar düğünü için üzerinde çiçekler açan davetiye modelleri sonbahar düğünü içinse sarı yapraklı ağaçlar davetiyeler için size yardımcı olabilir.

Klasik Modeller


Çiftlerin en sık tercih ettikleri modeller arasında yer alan klasik davetiye modelleri birçok çiftin tercihidir. Üzerinde davetlilerin adının yazılı olduğu model bir zarf içinde davetlilere çiftin mesajını taşır. Sizde kendi düğününüze en uygun davetiye modelini seçin ve konuklarınızı etkileyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ