2018 Maskülen Tarz Giyim

  • 19 Temmuz 2018
  • 734 kez görüntülendi.

Sokak modasının vazgeçilmezleri arasına giren bir stildir. Bu giyim tarzı erkek kıyafetleri de renk ve modellerin değiştirilerek kadına uyarlanması anlamına gelmektedir. Sert ve erkeksi görünüm isteyenlerin tercih ettiği bir stildir.

Maskülen Giyim Tarzı Nasıl Kombinlenir?
Kravat ve papyon detayı maskülen tarzın vazgeçilmezidir. Beyaz renkli bol kesimli gömlekler, paçaları bol pantolonlar, ceket maskülen tarzı yansıtır. Ayakkabılar da renk ve model olarak sert hava yaratan modeller tercih edilir. Çoğunlukla koyu renkler tercih edilir. Maskülen tarzın en belirgin özelliği kıyafetler kadınsı, aksesuar ve ayakkabılar erkeksi bir duruş sergiler.
Maskülen Giyim Tarzı

2018 Yılında Maskülen Olmak İster Misiniz?
Moda sektöründe önde gelen modacılar büyük markalar için birçok maskülen tarzda tasarımlar yaratmışlardır. Koleksiyonların da bu yıl bu stile çok yer vermişlerdir. Günlük kullanım olarak tercih edilen bir giyim tarzıdır. Ofis stili de denmektedir. Klasik tarzda yelekler, aksesuarlar, bol ve geniş pantolonlar, gömlekler maskülen tarzda en güzel kombinler yapılmaktadır.
Bu tarzı tercih eden kadınların sağlam ve güçlü bir duruş sergiledikleri söylenir. Rahatlığı seven, kurtarıcı kombinlere sahip olmak isteyen, günümüz modern kadının en çok kullandığı bir stildir. İmaj yaratmayı seven herkes için kolaylıkla kombin yapılacak günlük kullanıma uygun 2018 trendidir. Kadının gücü ve çekiciliği bu tarzla ortaya çıkar. Tam anlamıyla dişi bir kadın duruşu sergilenir. Smokin de çok kullanılan bir detaydır. Bantlı ayakkabılar smokin ile çok şık durur. Parmak detayı da bulunan ayakkabılar maskülen tarz giyinen kadınların tercihleri arasındadır. Bu sayede hem çekici, hem şık, hem de modern bir görünüm elde etmiş olurlar. Her yıl farklı modellerle karşımıza çıkan moda sektöründe bu stilin çok benimsendiği görülmüştür. Mini eteklerin altına giyilen kısa ve çizgi detaylı erkek çorapları genç kuşak tarafından çok benimsenmiştir.

Kot Pantolonlar
Kot pantolonlar bu stilde tercih edilmez. Saçlar da bu stilin vazgeçilmez öğesidir. Kısa saçlar tercih edilir. Keskin kesilmiş modeller tam bu tarza göredir. Kaşlarında kalın olması maskülen tarzın detayıdır. Günümüz kadınının tek tip olmamak için seçtiği popüler bir akım olmuştur.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ