2018 Kabarık Gelinlik Modelleri

  • 12 Haziran 2018
  • 7.193 kez görüntülendi.
2018 Kabarık Gelinlik Modelleri

Yıllardır gelin adaylarının vazgeçemediği gelinlik modellerinden olan kabarık gelinlikler birbirinden şık tasarımlarıyla gelinlerin beğenisini kazanmaktadır. Gerek abartılı olmasıyla gerekse de asil duruşuyla her zaman gelinliğin bir numaralı tercihi olan kabarık gelinlikler, 2018 kabarık gelinlik modelleri içerisinde de dikkatleri üzerine çekmektedir. Özellikle abartıyı ve görkemli görünüşü seven gelinlerin tercihi olan kabarık gelinlik modelleri arasında prenses gelinlikler ve fırfırlı gelinlikler en beğenilenler arasında yer almaktadır.

Prenses Gelinlikler


Genellikle kum saati veya armut tipi vücuda sahip olan gelin adaylarının tercihi olan prenses gelinlik modelleri tüm vücut kusurlarınızı örter ve oldukça zayıf ve şık durmanızı sağlar. Bunun yanı sıra hayatınızın en güzel gününde prensesler gibi olmak her kadının hayalidir. Oldukça zarif ve duru bir güzelliğe sahip olmanızı sağlayacak olan prenses gelinlikler belinizi ve göğüs bölgenizi ön plana çıkarmaktadır. Dantel ve inci detaylarıyla çok daha şık bir görünüm kazanan prenses gelinlikler istenildiği takdirde taş detayları da işlenebilmektedir.

Fırfırlı Gelinlikler


Kabarık gelinlikler içerisinde en çok tercih edilen fırfırlı gelinlik modelleri ışıl ışıl bir görünüm vermektedir. Bel bölgenizden başlayarak ayaklarınıza kadar devam eden fırfırlar ile kabarık ve hoş bir görüntü sergileyebilirsiniz. Bu gelinliklerde de yine göğüs ve bel ön plana çıkmakla birlikte, basen ve popodaki fazlalıklarınız kapanmaktadır. Kuyruk uzunluğunu da istediğiniz gibi kullanabileceğiniz bu gelinlikler genellikle straplez olarak tercih edilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ