2018 Gelinlik Trendleri

  • 17 Temmuz 2018
  • 1.158 kez görüntülendi.

New York moda haftası 2018 gelinlik trendlerinin tanıtımı oldu. 2018 için gelin modelleri harika. Düğümlerini 2018’de yapacak olan bayanlar ne giyeceklerini açıkça görecekler. New York’ta sergilenen yaklaşık 1265 gelin modeli var. Bu modellerin bazıları aynı tarzdaydı. Klasik modeller, ultra geleneksel tarzlar, yeni yaklaşımlar, seksi modeller olarak sınıflandırmak mümkündür. İşte 2018 gelinlik modelleri …

2018 Gelinlik Modelleri Pronovias Prenses Gelinlik Modelleri Kolsuz ...

Eski dünya Rönesans tarzını yakalamak neredeyse her koleksiyonda ortaya çıkıyor. Bu gelinlik modelinin omuzları ortaya çıkararak ince ve seksi görünmesi için bir tema var. Bu açık hava gelinlik modeli, bazı cildini göstermek isteyen gelinler için mükemmel, romantik ve zahmetsiz bir gelinlik görünümü yaratır. 2018’in düğün kıyafetlerine baktığımızda çok sayıda boncuk, nakış, dantel gördük. Buna ek olarak, daha sade, minimalist gelinlik tasarımları da vardı.
Rosa Clara 2018 Gelinlik Modelleri - Düğün Trendy

Minimalist tasarımlar basit ama harikaydı. Bu tasarımlar çoğunlukla kesimleri ve stilleri ile ön plandaydı. Bu stil için çok yeni bir tanım yapabiliriz. Kış ayları için tercih edilebileceğini düşünüyoruz. Akan kumaş özellikli bir gelinlik arayanlar için eşsiz bir seçim olacaktır. Dantel detayları ile yumuşak dekorlar güzel siluetler sundu. Tasarımcılar bu sezon kollara özel bir önem verdiler ve dramatik bir etki yarattılar. Basamaklı kumaşın yardımıyla pistte güzel üst kısım gelinlikler oluşturdular. Büyük kolları da eteklerle doğru şekilde dengelendi.

2018-gelinlik-modelleri-27 - WolkanS Saç Tasarım Merkezi
2018 Gelinlik Modelleri | Blog | Avşar Gelinlik

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ