2018 Gelin Çiçeği Modelleri

  • 11 Haziran 2018
  • 1.043 kez görüntülendi.
2018 Gelin Çiçeği Modelleri

Özellikle evlenme arifesinde bulunan gençlerin sabırsızlıkla beklediği 2018 gelin çiçeği modelleri beğeniye sunuldu. Her zevke ve bütçeye hitap etmeye çalışan bu modellerde birçok farklılık bulunsa da yeni sezonun trendi pastel renkler olacak gibi gözüküyor.

Trend Pastel Renklerde


Bu yıl gerçekleşecek düğünlerde gelin çiçeklerinde pastel renklerin sıklıkla görüleceği kesinleşti. Özellikle güllerin, orkidelerin ve diğer pastel renkli çiçeklerin sıklıkla kullanılacağı pastel gelin çiçeği modelleri hem şık hem de asil bir görüntü oluşturuyor. Özellikle prenses tipi gelinliklerde kesinlikle kullanılması gereken bu gelin çiçeklerinde buketin büyüklüğü de ideallikten uzaklaşmamalıdır. Gelinin kucağını kaplayacak kadar büyük bir buket hem kullanışsız hem de görünüm açısından olumsuz bir hava yaratacağı için uzak durulması gereken noktalardan biridir.

Canlı ayrıntılar eklenebilir


Gelinliğinizin en tamamlayıcı noktalarından biri olan gelin çiçeği modelinizi kendiniz de canlandırabilirsiniz. Özellikle pastel renklerde tercih edilen gelin çiçeklerinin buketini fuşya ya da pembe kurdele ile süslemek gelin çiçeğinin görselliğini bir seviye daha artıracaktır. Beyaz, uçuk pembe, uçuk mor gibi pastel renklerin yanında çok hoş duracak olan bu canlı renkler ile gelinliğinizin tamamen beyaz ve açık renklerden oluşmasını da önlemiş olursunuz. Kesinlikle canlı çiçeklerden seçilmesi gereken gelin çiçekleri vaktinden çok önce sipariş edilmemelidir çünkü bekleyen canlı çiçeklerin bir süre sonra solması ya da görünümündeki canlılığı kaybetmesi muhtemeldir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ