2018 Fransız Gelinlik Modelleri

  • 10 Haziran 2018
  • 3.496 kez görüntülendi.
2018 Fransız Gelinlik Modelleri

Gelinlerin düğün öncesindeki tatlı telaşlarından olan gelinlik seçimi, bu yıl da Fransız gelinlikleriyle ile akılları baştan almayı başarmıştır. Asaletiyle ve zarafetiyle gelinlerin gözlerini kamaştıran 2018 Fransız gelinlik modelleri birbirinden şık tasarımlarıyla gelin adaylarının beğenisine sunulmaktadır. Dantelleriyle de güpürleriyle her zaman gelinlik modellerinde iddialı olan Fransız gelinlikler birçok dantel çeşitliliği ile kullanım alanı da oldukça fazladır. Göz alıcı şıklıktaki bu gelinliklerin bir diğer yanı ise derin dekolteler barındırmasıdır.

Balık model gelinlikler


Gelin adaylarının vücut hatlarını ortaya çıkartan ve oldukça şık bir görünüm oluşturan Fransız model balık gelinlikler, özellikle göğüs, sırt ve göbekte bulundurduğu dekoltelerde inanılmaz güzellikteki Fransız dantelleri aynı şekilde duvaklarda da modern bir görünüm sergilemektedir. İsterseniz duvağınızın tamamına isterseniz de sadece uç kısımlarına yapılacak olan Fransız dantelleri ile zarif bir duruşun kapılarını aralayabilirsiniz. Gelin adaylarının gözlerini kamaştıran birbirinden şık balık model gelinliklerde genellikle uzun duvaklar tercih edilmektedir.

Straplez gelinlikler


Her yıl olduğu gibi bu yıl da Fransız model gelinliklerin en beğenilen modeli straplez gelinlik modelleri olmuştur. 2018 yılına damga vuran straplez gelinlikler, Fransız dantelleri ile kullanılan detaylar ile çok daha modern bir görünüm oluşturmuştur. Aynı zamanda dantellerin arasında büyüklü küçüklü serpiştirilen ışıltılı taşlar da yine gelinliğinizi zarif ve ışıltılı bir görünüme kavuşturmaktadır. Görenleri büyüleyecek çekicilikte ve güzellikteki Fransız dantelleri gelinliklerin vazgeçilmezi olmuştur.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ