2018 Duvak Modelleri

  • 07 Haziran 2018
  • 1.375 kez görüntülendi.
2018 Duvak Modelleri

Gelinliği tamamlayan ve neredeyse gelinlik kadar önemli olan duvaklar, gelin adayları için birçok çeşitli tasarımda sunulmakta. 2018 duvak modelleri arasında her gelinin kendine yakıştıracağı bir tasarım bulabilmesi ise gayet mümkün:
Klasik tasarımlar:


Başın üstüne takılan ve olabildiğince dantel işlemeli duvaklar, geleneksel bir görünüm isteyen gelin adayları için tasarlanıyor. Duvak üzerinde taş ve inci işlemelerinin de görülebildiği modeller; yine işlemeli ve prenses kesim gelinliklerle kombin edilmeli. Bu duvakla her türlü saç modelinin kullanılabileceğini belirtmek yersiz olmamakla birlikte, kişinin yine de görkemli topuzlardan uzak durması yararına olacaktır. Duvağın halihazırda yeterince süslü ve işlemeli olması, kullanılacak saç modelini daha sade seçmenize ve böylelikle boğucu bir görünümden uzaklaşmanıza ön ayak olacaktır.

Modern tasarımlar:


Sade ve işlemesiz tüllerle oluşturulan bu tasarımlarda, saçın genellikle sıkı bir topuzla bağlandığı görülüyor. Özellikle duvağın bitiş kısmına, enine çekilmiş beyaz bir yahut ikili şerit kurdeleler de minimalist bir görüntü yakalamakta. Saç tarakları ve gümüş telli floral desenlerle kullanılması da göz alıcı kombin seçeneklerinden biri. Sade bırakılmış, dar yahut balık kesim gelinliklerle kullanılması gereken 2018 modern duvak tasarımları; açık ve kapalı alan düğünleri için tercih edilebilir.

Romantik tasarımlar:


Dar kesim, kayık yaka, sade ve işlemesiz gelinliklerle kombin edilerek kullanılan romantik tasarımlı duvaklar; başın arka kısmında, alt taraflara takılıyor. Sıkı bir topuz, yine bu duvak için yerinde bir saç modeli olacakken; kimi gelin adayları yandan toplanmış saçları da bu modelle kullanmakta.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ