2018 Düğün Pastası Modelleri

  • 06 Haziran 2018
  • 788 kez görüntülendi.
2018 Düğün Pastası Modelleri

Düğün pastaları, düğünleri renkli ve ilginç kılacak detaylardan birisidir. 2018 yılı düğün pastası modelleri de klasik modeller yerine tercih edilecek, sıra dışı pasta tasarımlarını gelin ve damat adaylarının beğenisine sunmuştur. Birçok modelin karşımıza çıkabileceği bu alanda en çok tercih edilen ve en ilginç modeller ise şöyle:

Batman vs. Gotham City


En ilginç modeller arasında ilk sıraya yerleşen bu pasta; genç bir çiftin düğünlerinde tasarladıkları bir model. Damat adayının pasta dizaynını daha çok erkeklere hitap eden Batman adlı süper kahraman logosuyla, gelin adayının ise klasik beyaz ve pembe süslü pasta dizaynından yana kullanmasıyla meydana gelen çatışmayı; pastayı iki kısma ayırarak çözüyor. Bir kısım gece ve diğer kısım gündüz olmak üzere aynı şehri, yanı pasta üzerinde modelleyen genç çift; gece üzerinde Batman logosunu, gündüz üzerinde ise pembe süslemeli klasik gelin pastası tasarımını birleştiriyor. Birçok çiftin de onayını alan bu model, 2016 düğün pastası tasarımlarında da farklı süper kahraman logoları ve farklı klasik gelin pasta tasarımlarını birleştirerek meydana çıkıyor.

Klasik tasarımlar:


Orta yaşlı ve klasik görüntüyü seven çiftlerin ise yıllardır vazgeçmediği ve modası eskimeyecek pasta tasarımlarını tercih ettikleri görülürken, genellikle gül, lale gibi doğal çiçek desenleriyle süslenmiş ve pembe, pudra gibi renklerin kullanıldığı modeller ön plana çıkıyor.

Puantiyeli/ gök kuşaklı tasarımları:


Bir diğer tasarım ise pastel tonlarındaki bir base renk üzerine işlenen puantiyeli pasta tasarımları. Daha sempatik bir görüntüye sahip bu pastalar, yan taraflarında fiyonk yapılarını da bulundurabiliyor.
Gökkuşağı renkleriyle oluşturulan modeller ise, pasta hamurunu da dahil pastanın her bir kısmının turuncu, sarı, yeşil, kırmızı, mor ve mavi renkli hamurlarla oluşturulmasından meydan geliyor. Daha renkli düğünler için yerinde olabilecek bu tercih üstünde pek de fazla süsleme yapılmıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ