2018 Dantel Detaylı Elbise Modelleri

  • 21 Temmuz 2018
  • 1.563 kez görüntülendi.

2018 modası içerisinde dantel detaylar oldukça ön plandadır. Kadınların şıklığını arttırma noktasında dantel her zaman kullanılan bir detay olmuştur. Çünkü kıyafetlerinde dantel detayını kullanan kadınlar her zaman daha şık ve zarif bir görünüme ulaşır.

Dantel modası ilk olarak abiye elbiseler ile kadınların hayatına girdi. Ancak daha sonra kadınların dantele ilgi göstermesi ile gündelik hayatta ya da iş hayatında kullanılan tüm elbiselerde de dantel kendisini göstermeye başladı. Klasik kıyafetin daha şık görünmesini sağlayan kadınlar için dantel oldukça önemli bir hale gelmeye başladı. Bu nedenle de günlük kıyafetler içerisinde dantel daha çok tercih edilir.


Uzun Dantel Elbise Modelleri
Uzun dantel elbiseler genellikle abiye modeller içerisinde yerini alır. Mezuniyet, düğün ya da gece davetlerinde elbise arayanlar için en doğru seçim olarak uzun dantel elbiseler tercih edilir. Topuklu ayakkabılar ile tamamlanan bu elbiseler ile gecelerin en şıkı olabilirsiniz.


Uzun elbiseler genellikle gece tercih edildiği için renklerinde de koyu tonlar hâkimdir. Pastel tonlar, dantel elbiseleri olduğundan daha şık bir hale getirir. Özellikle de bordo ve siyah renklerdeki dantel elbiseler ile göz doldurabilirsiniz.

Uzun dantel elbiseler ile tercih edilecek saç modelleri de konusunda kadınlar kimi zaman zorluk yaşar. Dantel uzun elbiseler daha çok topuz modeller ile tercih edilmelidir. Bunun nedeni elbisenin daha ön plana çıkmasını sağlamaktır. Dağınık topuz saç modelleri tercih eden kadınlar, dantel elbiseler ile ön plana çıkmayı başarır.

Kısa Dantel Elbise Modelleri

Gece davetlerinde tercih edilen uzun davet elbiseler, günlük hayatta yerini kısa modellere bırakır. Kadınlar iş hayatında klasik tarz kıyafetleri tercih der. Ofis tarzının olmazsa olmaz elbiseleri arasında da dantel detaya sahip elbiseler yerini alır. Dantel elbiseler ile kadınların istediği şıklığı elde etmesi sağlanır. Stiletto ile tercih edilen dantel detaylar kadınların feminen görüntüsünü daha da arttırmayı başarır. Ofis tarzını oluşturmada tamamen dantel elbise tercih edebileceğiniz gibi elbisenin bir bölümünde dantel detay da tercih edebilirsiniz. Günlük hayatınızda da kullanabileceğiniz dantel detay ile elbiselerinizi standart görüntüsünden uzaklaştırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ