2018 Damatlık Modelleri

  • 02 Haziran 2018
  • 881 kez görüntülendi.
2018 Damatlık Modelleri

Çok daha renkli bir katalogla damatların önüne çıkan 2018 yılı damatlık modellerinde birçok değişiklik ve renk, daha cesur seçimlerle birleşiyor. Siyahın dışında kullanılan bordo, donanma mavisi gibi renklerle ezber bozan damatlıklar arasında seçim yaparken, birçok öne çıkan modeli incelemek en doğru hareketlerden biri olacaktır:

Gömlek modelleri:

Tek renkli gömlekler yerine kullanılan ekose ve desenli gömlekler, yıl içinde büyük değişiklik gösteren damatlık parçalarından biri oluyor. Özellikle vücudu saran ve kravatlarla kullanılan desenli gömlekler daha sıra dışı bir görünüm arayan damatlar için tasarlanıyor. Klasik bir görünümden vazgeçmeyen damat adayları için de tercihlerin neredeyse sınırsız olabileceği gömlek modelleri, beyaz, gri, donanma mavisi gibi değişik renklerle alıcı karşısına çıkıyor.

Renk seçenekleri:


Metalik renklerin bir hayli revaçta olduğu damatlık renk seçimlerinde bordo, kırmızı, yeşil, haki, petrol, fuşya gibi renklerin öne çıktığı görülüyor. Gömlek ve tüm smokinlerde uygulanabilecek bu renklerin, sadece belirli kısımlarda ortaya çıktığı da görülmekte. Zıt renklerin uyumunu sürekli olarak kullanan modacılar, yeşil-kırmızı, fuşya-bebek mavisi, siyah-beyaz gibi renk ikililerine yer veriyor.

Desenli smokinler:


2018 yılı, desenli ve metalik çizgili smokinlerin de yükselişe geçeceği bir yıl. Çiçek gibi doğa figürleriyle bezenmiş ceketler harici, geometrik figürlerin de kullanıldığı ceketler, tek renk pantolonlarla kombin ediliyor. İki parçanın da desenli olması, damatlığı boğucu hale getireceğinden pek de önerilmeyen ve desenli ceket kullanımı takdirinde sade ve tek renk gömleklerin kullanılması gerektiğini salık veren modacılar, özellikle sıra dışı bir görünüm arzulayan damat adayları için tasarımlar üretmekte.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ