2018 Damat Ayakkabısı Modelleri

  • 06 Eylül 2018
  • 460 kez görüntülendi.
2018 Damat Ayakkabısı Modelleri

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte düğünler de yaklaşmaktadır. Gelin ve damat adayları şimdiden ne alacakları konusunda karar verme aşamasındadır. Sadece gelinler değil damatlar da kıyafet seçimine oldukça önem göstermektedirler. Hem damatlık hem de ayakkabı seçimlerinde oldukça titiz davranan damat adaylarının en çok önem verdikleri aksesuarlar damat ayakkabıları olmaktadır.

. Şık damatlıkların en dikkat çeken aksesuarları olan ve damatlığınızı farklı bir havalara kavuşturan ayakkabılar oldukça farklı seçenekleri sizlere sunmaktadır. Damat adayları ayakkabı seçimi yaparken düğün gününü onlarla geçireceğini de hesaba katarak doğru tercihler yapmalıdırlar. Rahat ayakkabılar olarak 2018 damat ayakkabısı modelleri atasında kösele ayakkabıları sayabiliriz. Kösele ayakkabılar hem rahat hem de şık bir görünüme sahip olmaları nedeniyle ilk tercihleriniz arasında yer alabilir.

2018 damat ayakkabısı modelleri arasında rugan ayakkabılar da oldukça rövanşta. Bu ayakkabılar sade damatlıklarınızla çok hoş bir uyum sağlamaktadır.

Kapalı mekân düğünleri için hemen hemen her çeşit ayakkabıyı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fakat açık mekânlar için ayakkabı seçimine ayrı bir özen göstermeniz gerekiyor. 2018 damat ayakkabısı modelleri arasında kır düğünleri için de farklı alternatifler sizlere sunuluyor. Bunlar arasında keten ve ince deri detaylı ayakkabıları rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Keten bir damatlık seçimi yapmışsanız keten ayakkabılar kombininize oldukça uyumlu olacaktır. Hem rahat hem de şık görünümleri nedeniyle keten ayakkabılar da oldukça fazla tercih edilmektedirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ