2018 Bindallı Modelleri

  • 09 Haziran 2018
  • 1.764 kez görüntülendi.
2018 Bindallı Modelleri

Kına geceleri gelin adaylarının düğün kadar özenerek hazırlandıkları organizasyonlardır. Kına gecelerine farklı bir kıyafetle başlayan gelin adayları kına yakılırken bindallı giymektedirler. Bu bağlamda 2018 bindallı modelleri gelin adayları tarafından yoğun ilgi görmektedir. Her gelin adayı kına gecesine özenerek hazırlanmakta ve kına gecelerinde bindallı giyerek kendilerini hem şık hem rahat hem de gösterişli hissetmektedirler. Tesettürlü gelin adayları için de hazırlanan bindallı modellerinin her kesime ve bütçeye hitap eden modellerini bulmak mümkündür.

Renkli 2018 bindallı modelleri:


Eskiden kına gecelerinde gelinlerin genellikle kırmızı bindallılar giydikleri bilinmektedir. Fakat son zamanlarda bu anlayış değişmeye başlamıştır. Artık gelinler kına gecelerinde kırmızı bindallı yerine farklı renkli bindallılar tercih etmeye başlamışlardır. Renkli 2018 bindallı modelleri gelinlerin zevklerine hitap edecek şekilde hazırlanmıştır. Bindallı modelleri artık pembe, mor, yeşil, sarı, beyaz, pudra, mavi, çingene pembesi, turuncu ve bordo gibi renklerde tasarlanmaya başlanmış ve gelinlerin beğenisine sunulmuştur. Gösterişli ve ihtişamlı olarak hazırlanılmasına özen gösterilen bindallılar gelinlerin kına gecelerinde kendilerine şık ve güzel hissetmelerini sağlamaktadır.

Şalvarlı 2018 bindallı modelleri:


Kına gecelerinin vazgeçilmezi bindallılar da rahatlık için tercih edilen en yaygın model şalvarlı olan bindallı modelleridir. Şalvarlı modeller şıklığın yanı sıra rahatlığı da ön plana çıkardığı gibi gelinlere gelenekçi ve otantik bir hava da katmaktadır. Şalvarlı bindallılarında her rengini bulmak mümkündür.

 

Mavi Bindallı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ